|sPyc3|-Forum
Nu ezita , inregistreazate si devino un membru al clanului |sPyc3|!
|sPyc3|-Forum
Nu ezita , inregistreazate si devino un membru al clanului |sPyc3|!
|sPyc3|-Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

|sPyc3|-Forum

Forumul clanului |sPyc3|
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri haioase

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
repLa
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
repLa


Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 6:32 pm

Un tanar la farmacie: - Dati-mi si mie un prezervativ, ca merg la prietena mea si o comit in seara asta, ca e buna rau... - De fapt, dati-mi doua, ca are o mama... auuuu... si pe aia o ard... - Stiti ceva? Dati-mi 3, ca are si o sora buna. Ii da farmacistul prezervativele, merge el acasa la prietena lui, se aseaza toti la masa. Vine si tatal, se aseaza in capul mesei si isi apleaca toti capetele sa faca rugaciunea inainte de masa. Dupa jumatate de ora, tipul inca isi facea rugaciunea, iar prietena lui ii sopteste: - Vai, dragule, dar nu stiam ca esti asa de credincios... - Nici eu nu stiam ca taica-tu e farmacist...



Sotia se trezeste dimineata transpirata toata si printre gemete ii relateaza sotului: - Am avut un vis. Un nubian statea langa patul nostru si ne facea vant cu o frunza de palmier. Asa de bine era, ca am avut un triplu orgasm... Sotul iese vijelie din casa, cumpara un evantai mare de la magazin, apoi cauta pe strada un negru mare la care ii da 20 de dolari si il aduce in dormitor. Ii pune evantaiul in brate si se pune pe treaba cu sotia lui. Negrul da din greu la evantai, dar tipa nu ajunge defel la orgasm asa ca il roaga pe sot sa schimbe putin rolurile cu negrul. Dupa cateva minute, femeia incepe sa urle de placere. Sotul se apropie de negru si ii sopteste la ureche: - Ai vazut bai fraiere cum se tine evantaiul?
Sus In jos
https://spyc3claner.forumgratuit.ro
Asasinu
MODERATOR
MODERATOR
Asasinu


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:00 pm

bancuri-mori de ras-super tari bancuri

Doi pensionari stateau in parc pe o banca, cand vad o blonda. Unul dintre ei spune: - Vezi blonda aia? Moare dupa mine! Celalalt raspunde: - Cum asa? Primul pensionar: - Ca doar n-o sa moara inaintea mea!

Doi prieteni, Mihai si Cristi se intilnesc pe strada. Mihai il vede pe Cristi ca e cam abatut si-l intreaba: -De ce esti asa suparat? C: Uite ma eu brunet , nevasta-mea bruneta, copilul roscat. M: Pai de cite ori faceti dragoste pe saptamina? C: Niciodata. M: Pe luna? C: Da din cap negativ. M: Pe an? C: Iar da din cap negativ. M: Pai vezi, rugina

In cimitir, groparul sapa linistit si din cand in cand mai tragea si din tigara. La un moment dat vede cum dintr-un mormant iese o mana. Sapa si fumeaza in continuare linistit. Nu dupa mult timp din pamant iese mortul cu totul. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit. Mortul incearca sa il sperie. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit. Vede mortul ca nu are ce sa-i faca, se indreapta spre gardul cimitirului si vrea sa sara. Dintr-o data se trezeste cu ditamai lopata dupa ceafa. Groparul: - Radem, glumim, da’ nu parasim incinta.

Un cioban pastea cele 100 de oi intre doua parcele de porumb si cum statea el sprijinit in toiag si medita vine proprietarul si il intreaba:
- Ce faci mai ciobane aici?
- Nu vezi pasc oile…
- Vezi ca esti necioplit, poate iti fut una!
La care ciobanul ii raspunde:
- Poti sa le futzi pe toate eu doar le pazesc…

Un tip se duce la un bordel j comanda un sex oral.Vine respectiva suge-suge,la un moment dat ridica capul si-l intreaba pe tip: -N-ai o rosie? -N-am,dar la ce-ti trebuie?Nu inteleg… Raspunsul tipei: -La atata branza ar merge j o rosie

Doua babe citeau ziarul :
- Auzi tu, zice una, doua babe violate in Ferentari !
- Si noi stam ca proastele in berceni !!
Sus In jos
0pt1cK
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
0pt1cK


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : Pitesti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: bancu meu   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:05 pm

Moş Nicolae stă în seara de Ajun în faţa lui Bulă. Îi arată cu degetul şi îi spune:
- Ai fost cuminte anul acesta?
La care Bulă:
- Tată, moşul ăsta mă ameninţă! Sună avocatul!
____________________________________________________________________________

Bulă vine acasă de la grădina zoologică şi povesteşte:
- Ştii, tată, la grădina zoologică am ajuns la o cuşcă, şi... şi...
- Ei, spune odată!
- Şi domnul profesor a spus că este o barză.
- Înseamnă că a fost chiar o barză.
- Păi bine, tată, dar de cînd am vorbit despre barză, am crezut că nu există o asemenea pasăre...
____________________________________________________________________________

Elevilor li se dă o compunere cu tema: Acţiunea să se petreacă în înalta societate, să aiba o tematică religioasă, să cuprindă dragoste, dar şi mister.
Bulă a adus primul o compunere, foarte scurtă:
"Ducesa spuse:
- Tu-i ceara mă-sii, iar am rămas gravidă şi nu ştiu cu cine."
Sus In jos
https://spyc3claner.forumgratuit.ro
Asasinu
MODERATOR
MODERATOR
Asasinu


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:10 pm

Je m'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu'
Mon amie sarise gardu'
Il tombeau dans la urzici
Sur son cur numai basici!
Sus In jos
repLa
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
repLa


Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 8:50 pm

La ora de anatomie, la recapitulare, profesoara o scoală pe Maria în picioare şi o întreabă:
- Spune, ce ştii despre penis?
- Aaaaa... Bulă, dă-mi fiţuica!
Bulă, fără să se gîndească prea mult, o scoate şi i-o pune-n palmă. Curajoasă, Maria începe să răspundă:
- Aaaa... Penisul este un muşchi de circa 5 cm, rectific, este un cartilaj de circa 10 cm, rectific, este un os de circa 20 cm!
Sus In jos
https://spyc3claner.forumgratuit.ro
repLa
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
repLa


Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 8:50 pm

În toiul nopţii, Bulă, cu vînătăi pe faţă şi cu două valize în mîini, sună la uşa casei lui taică-său.
- Ce-i cu tine, Bulă, la ora asta şi în halul ăsta?
- M-am certat cu nevastă-mea.
- Şi a îndrăznit curva aia să dea în tine? Eu, în locul tău, o făceam bucăţi!
Bula, rînjind:
- Dar ce credeai că am în valize?
Sus In jos
https://spyc3claner.forumgratuit.ro
Asasinu
MODERATOR
MODERATOR
Asasinu


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:55 pm

bulina1 La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca
adormisera, un betiv exclama catre procuror:
- Sa ma pupi in fund !
- Afara !
- Nuuu ! Aici, sa vada toata lumea !
Trimite banc unui prieten pe e-mail
Yahoo Messenger Recomanda banc pe Yahoo Messenger
Nota banc: 9.47 (din 977 note acordate) - Acorda o nota pentru banc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri haioase   Bancuri haioase Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri haioase
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
|sPyc3|-Forum :: ...::: Fun - Zone :::... :: Jocuri pe forum-
Mergi direct la: